fbpx
Co wyróżnia nasze usługi zarządzania najmem na rynku wynajmu - Prodoma
15742
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15742,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Co nas wyróżnia

Co nas wyróżnia i dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług ?

Reprezentujemy jedna stronę

ELASTYCZNA UMOWA

Możesz w każdej chwili zrezygnować z naszych usług bez podawania powodu, z zachowaniem zaledwie miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Nam zależy, byś chciał korzystać z naszych usług, widząc liczne korzyści z niej wynikające, a nie tylko dlatego, że jesteś zobligowany umową.

Reprezentujemy jedna stronę

GWARANCJA SPRAWDZONEGO LOKATORA

W naszym standardzie, mieszkania wynajmowane są na okres minimum 12 miesięcy, bez zwierząt, osobom pracującym oraz posiadającym referencje z poprzedniego mieszkania.

Ten standard w połączeniu z dobrze skonstruowaną umową najmu oraz kontrolą mieszkania, zabezpieczą Ciebie i Twoje mieszkanie przed nieuczciwymi najemcami.

Reprezentujemy jedna stronę

REPREZENTUJEMY TYLKO CIEBIE 

Pobieramy prowizję tylko od Ciebie, bo głęboko wierzymy, że w umowach najmu albo reprezentuje się właściciela albo lokatora. Dzięki temu, że nie pobierzemy żadnych dodatkowych opłat od Twojego najemcy, Twoje mieszkanie wynajmie się znacznie szybciej i bezpieczniej.

Reprezentujemy jedna stronę

MOŻLIWOŚĆ PODPISANIA UMOWY ONLINE

Jeśli aktualnie przebywasz poza Warszawą, wszystkie formalności , łącznie z przekazaniem kluczy możesz u nas załatwić zdalnie.  Maksymalnie oszczędzamy Twój czas przed podpisaniem umowy jak i w trakcie współpracy.

Reprezentujemy jedna stronę

PRZEJRZYSTY SYSTEM WYNAGRODZENIA

Zarabiamy tylko wtedy, kiedy ty zarabiasz, czyli od momentu kiedy mieszkanie jest wynajęte. U nas nie ponosisz żadnych opłat początkowych za przejęcie mieszkania, pustostan, czy wynajęcie. Mamy wspólny interes, by Twoje mieszkanie było wynajęte.

Reprezentujemy jedna stronę

KOMPLEKSOWA POMOC

Od momentu przekazania kluczy, możesz już naprawdę zapomnieć o mieszkaniu, bo wszystkie czynności, które trzeba będzie zrobić, zrobimy za Ciebie.

Dysponując swoją ekipą sprzątającą, remontową,  transportującą i skręcającą meble, serwisem technicznym, prawnikiem, ubezpieczycielem,  biurem rachunkowym, jesteśmy w stanie odciążyć Cię ze wszystkich czynności, które towarzyszą wynajęciu i zarządzaniu mieszkaniem.