Co wyróżnia nasze usługi zarządzania najmem na rynku wynajmu - Prodoma
15742
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15742,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Co nas wyróżnia

Co nas wyróżnia i dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług ?

ELASTYCZNA UMOWA

Możesz w każdej chwili zrezygnować z naszych usług bez podawania powodu, z zachowaniem zaledwie miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Nam zależy, byś chciał korzystać z naszych usług, widząc liczne korzyści z niej wynikające, a nie tylko dlatego, że jesteś zobligowany umową.

GWARANCJA SPRAWDZONEGO LOKATORA

 

W naszym standardzie, mieszkania wynajmowane są na okres minimum 12 miesięcy, bez zwierząt, osobom pracującym oraz posiadającym referencje z poprzedniego mieszkania.

Ten standard w połączeniu z dobrze skonstruowaną umową najmu oraz kontrolą mieszkania, zabezpieczą Ciebie i Twoje mieszkanie przed nieuczciwymi najemcami.

Reprezentujemy jedna stronę

REPREZENTUJEMY TYLKO CIEBIE 

 

Pobieramy prowizję tylko od Ciebie, bo głęboko wierzymy, że w umowach najmu albo reprezentuje się właściciela albo lokatora. Dzięki temu, że nie pobierzemy żadnych dodatkowych opłat od Twojego najemcy, Twoje mieszkanie wynajmie się znacznie szybciej i bezpieczniej.

MOŻLIWOŚĆ PODPISANIA UMOWY ONLINE

Jeśli aktualnie przebywasz poza Warszawą, wszystkie formalności , łącznie z przekazaniem kluczy możesz u nas załatwić zdalnie.  Maksymalnie oszczędzamy Twój czas przed podpisaniem umowy jak i w trakcie współpracy.

PRZEJRZYSTY SYSTEM WYNAGRODZENIA

Zarabiamy tylko wtedy, kiedy ty zarabiasz, czyli od momentu kiedy mieszkanie jest wynajęte. U nas nie ponosisz żadnych opłat początkowych za przejęcie mieszkania, pustostan, czy wynajęcie. Mamy wspólny interes, by Twoje mieszkanie było wynajęte.

KOMPLEKSOWA POMOC

Od momentu przekazania kluczy, możesz już naprawdę zapomnieć o mieszkaniu, bo wszystkie czynności, które trzeba będzie zrobić, zrobimy za Ciebie.

Dysponując swoją ekipą sprzątającą, remontową,  transportującą i skręcającą meble, serwisem technicznym, prawnikiem, ubezpieczycielem,  biurem rachunkowym, jesteśmy w stanie odciążyć Cię ze wszystkich czynności, które towarzyszą wynajęciu i zarządzaniu mieszkaniem.